Kolejne gminne zawody sportowo-pożarnicze to już historia

W tym roku naszej jednostce przypadła możliwość zorganizowania kolejnych Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W dniu 15 czerwca 2014r. 19 drużyn przy asyście Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej GCK w Poniecu przemaszerowało przez całą wieś Trzebosz na boisko sportowe, gdzie znajdował się plac ćwiczeń. Po rywalizacji w 3 konkurencjach: musztrze, sztafecie pożarniczej 7x50m oraz ćwiczeniu bojowym, poznaliśmy tegorocznych zwycięzców.

Zawody odbywały się w sprzyjającej aurze, swoją obecnością zaszczycili nas goście:
dh Jan Solak – Prezes ZOP ZOSP RP w Rawiczu
st.bryg. Sławomir Rojda – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej
Pan Maciej Jagodziński – przewodniczący Rady Miejskiej w Bojanowie wraz z radnymi
Pan Józef Zuter – burmistrz Miasta i Gminy Bojanowo oraz Pan Ryszard Drozdowski – zastępca burmistrza.

Grupa „A” – drużyny męskie pow. 18 lat

Miejsce 1. OSP Trzebosz